Yurt Dışı Gönderim Ve İade Koşulları

Yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti gönderim yapılacak ülke politikasına, paketin ağırlığına ve ürün miktarına göre değişmektedir. Kargo tutarını ödeme öncesi bölümde görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz DHL kargo şirketi ile Dünyanın her yerine 1 hafta ile 10 gün arasında teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargo tercihinize göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.)

ajymoda.com`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz.

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Gönderiniz için teslim aldığınız kargo firması zorunlu olup, kendi tercih edeceğiniz herhangi bir kargo firması ile gönderim yapamazsınız (Yurtdışı iadeler mutlaka DHL ile gönderilmelidir.). İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

NOT: Yurtdışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.

Türkiye İade Adresi : Mecidiyeköy Yolu Cad. Şehit Ahmet Sok.  No:12, Kat 9, Daire 909, Kuştepe/ Şişli/ İstanbul

Müşteri Hizmetlerinden bilgi almak için;

E-MAİL : info@desirecaykazanlari.com

Ürün bedelinin geri ödenebilmesi için paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketinizin geliş kaydı sistemimiz üzerinde görüntülenebilir olduğunda ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. AJY Moda gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

 

Kapatma Favoriler
Son Görüntülenenler Kapatma

Kapatma
Navigasyon
Kategoriler