Kargo Ve Teslimat

KARGO ÜCRETİ :
Yurtiçi alışverişlerde 150 TL ve üzeri kargo ücretsizdir kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5.90 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 150 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo bedeli, 5.90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.
TESLİMAT :
Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ”Kargom Nerede” butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Bağlı olduğunuz DHL Kargo paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim almazsanız paketiniz ajymoda.com’a iade edilir.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için ajymoda.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

KARGOİST TESLİMAT KOŞULLARI:
Sipariş kargoya verildikten sonra;
Hafta İçi saat 16:30’a kadar verilen siparişler bir sonraki gün teslim edilir.
Cuma saat 16:30’dan sonra, Cumartesi saat 16:30’a kadar olan siparişler Pazartesi teslim edilir.
Cumartesi günü saat 16:30’a sonra ve Pazar günü verilen siparişler Salı günü teslim edilir. (Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.)

Kargo Hakkında Önemli Bilgilendirme
Kargo firmalarında yaşanan yoğunluk ve kapasite uygulamaları sebebi ile siparişinizin tarafınıza teslimatında gecikme yaşanabilmektedir.
Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kapatma Favoriler
Son Görüntülenenler Kapatma

Kapatma
Navigasyon
Kategoriler